Állatos iskolatáska, állatos hátizsák

Miért jó választás, aki szeptemberben megy iskolába, ergobag állatos iskolatáska szettet venni? Miért különleges ez az ergonómikus iskolatáska? A cikk ezekre a kérdésekre is választ ad!

A német ergobag ergonomikus iskolatáskát több, mint 11 éve fejlesztették ki a túrahátizsák szisztémájára.
Az ergobag prime állatos iskolatáska szett legfőbb jellemzői a következőek:

1. Az ergobag iskolatáska hátrész maximális ergonómiával rendelkezik, mert

• a hátrész 110 és 150 cm között állítható, így a táska hátrésze mindig tökéletesen illeszkedik a gyermek gerincvonalához. Ezt a magasság változtatást könnyedén bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját. ( leírást itt találtok>> )
  • ​a derék csat és mellkas csat leveszi a terhet a gerincoszlopról
  • levegőző hátrésze van, így kényelmes viseletet biztosít nyári melegben is.

2. Az ergobag állatos iskolatáska biztonságos, mert

• több fényvisszaverő csík van a táska több részén
  • ​több modell anyagában is fényvisszaverő elemeket tartalmas. Az állatos iskolatáska esetén ilyen a RambazamBear, DeepdiveBear vagy a BearmudaSquare.

3.  Az ergobag állatos iskolatáska egyedivé tehető, mert

• ergobag Matricáit bármikor kicserélhetik
  • ergobag Hangies kulcstartókkal is lehet díszíteni, melyekből a Willy, a cet, Snowy a kutya kimondottan illik az állatos iskolatáskához.

4. Az iskolatáskában levő iskolaszerek könnyen átláthatóak és rendszerezhetőek, mert

• a belső rész több rekesszel is rendelkezik. Ebből az egyik tépőzárral eltávolítható.
  • a füzetek rendezettségét a külön kapható füzetbox biztosítja. Több füzetbox modell fogót is tartalmaz, így könnyen ki és be tudja tenni a gyermek a táskából a tartót. Lányoknak a lovas füzetboxot, míg a fiúknak a dinós füzetboxot ajánljuk.

5. 100% PET palack újrahasznosított termék

• az ergobag prime iskolatáska 18 db 0,5 literes PET palack felhasználásával, a tornazsák 12 db   0,5 literes PET palack felhasználásával, míg a tolltartó 3 db  0,5 literes PET palack felhasználásával készült, azaz egy szett anyagához 33 db  0,5 literes PET palackot használtak újra.

+ 1. és a kiegészítők

Tartalomhoz tartozó címkék: ergonómia iskolakezdés