Az ergobag prime iskolatáska belső rekeszei

Amikor a gyermeked iskolás lesz, egy nagy kaland veszi kezdetét! Ez az ergobag útmutató megismertet az ergobag márka termékeinek világával. Ebben a cikkben arra adunk választ, hogy hogyan lehet praktikusan pakolni a táskába és milyen belső rekeszei vannak a táskának.

Az ergobag iskolatáskába még egy kisgyereknek is könnyű bepakolni, és rendet tartani köszönhetően a több belső rekesznek.
Ezek a rekeszek, részek a következőek:

1. Mindegyik ergobag prime iskolatáska belsejében 2 elválasztó van, mely 3 részre osztja a belső részt.

2. A középső rekeszbe javasoljuk a nagyobb munkafüzetet illetve az A5-ös méretű kisebb füzeteket is. Ahhoz, hogy megkönnyítsük gyermekünk ki-és bepakolását a táskába, erre a részre javasoljuk a füzetbox használatát, mely külön megvásárolható.

3. A nehezebb könyveket érdemes a háthoz közeli részre tenni. Ezáltal jobb súlyeloszlás lesz!

4. A hátrésztől legtávolabbi rekeszbe kerülhetnek a tolltartók, egyéb iskolaszerek. Ezt a részt elválasztó felülelet könnyen kivehető tépőzárral!

5. Az elöl levő kicsi, cippzáras részben külön rekesz van kialakítva az ergobag kulacs illetve uzsonnásdoboz tárolására is.

Tartalomhoz tartozó címkék: ergonómia iskolakezdés