Elsős iskolatáska

Az ergobag német gyártmányú, elsős iskolatáska ergonomikus háttámlája 110-150 cm testmagasság között tökéletesen a gyermek hátához állítható.

Alsós iskolatáska, ami:

Egészséges, gerinckímélő iskolatáska, jól láthatóság, változtatható dizájn és még újrahasznosított is! A tudatos szülők kedvenc iskolatáskája, mivel gyermeked akár 4 évig is hordhatja. Teljeskörű garancia 3 évig.

ergobag prime HulahoopBear 4-részes iskolatáska szett

Igazán praktikus a ergobag prime HulahoopBear 4-részes iskolatáska szett, mivel gyermeked akár 4 évig is hordhatja állítható háttámlája miatt.
49.990 Ft 44.990 Ft

AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres

Az AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres praktikus iskolatáska, melyet akár 4 évig is hordhat gyermeked.

Ergobag CoralBear prime elsős iskolatáska - medúzás

Előrendelhető
A Ergobag CoralBear prime elsős iskolatáska - medúzás táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós

A Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

Ergobag FireBear prime elsős iskolatáska - tűzoltós

A Ergobag FireBear prime elsős iskolatáska - tűzoltós termék, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.
49.990 Ft 47.990 Ft

Ergobag SpringBear prime elsős iskolatáska virágos

A Ergobag SpringBear prime elsős iskolatáska virágos táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

ergobag prime Bearlaxy, tündéres

Mesésen gyönyörű iskolatáska, tündéres levehető matricákkal

Ergobag prime MilkyBear, űrhajós

Igazán különleges iskolatáska, mintha a Tejúton lennél annyira fényes.

RambazamBear ergobag prime 3 részes iskolatáska szett

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett vagány kisiskolásoknak, állatos 3Ds matricákkal!

59.990 Ft 54.990 Ft

PearldiveBear ergobag prime 3-részes szett, hableányos

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett, 3Ds hableányos matricával!

WinterwonBearland ergobag prime 3-részes iskolatáska szett

Egy igazán vagány, fekete színű 3 részes iskolatáska szett, levehető lovas matricával!

A szett tartalma: iskolatáska, tolltartó, tornazsák

HarvestBear ergobag prime 3-részes iskolatáska szett

Egy igazán vagány, fekete színű 3 részes iskolatáska szett, levehető munkagépes matricával!

A szett tartalma: iskolatáska, tolltartó, tornazsák