Szuperkönnyű iskolatáska, könnyen cserélhető dinós matricákkal

Az ergobag Bearanusaurus Rex cubo light szuperkönnyű iskolatáska, mely 780 g súlya a kisebb gyerekeknek is ideális. 4 matricával rendelkezik, és habár háttámlája nem állítható ergonomikus háttámla résszel rendelkezik. Az iskolatáska formája klasszikus, kemény hátfalú. Az ergobag iskolatáska BearanusaurusRex belső részében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 4 darab dinót ábrázoló matricát , melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben eltérő matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját ! És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Mérete : 25 x 20 x 40 cm, 780 g, 19 l

Cikkszám: ERG-CLB-002-9E6
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Ergobag
Termék címkék:
dinós iskolatáska

BearanusaurusRex ergobag cubo light merevfalú iskolatáska alsósoknak

Kívánságlistára teszem

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.