Versenyautós, vagány ergonomikus iskolatáska - állítható háttámlával

Az ergobag autós iskolatáska HorspowBear olyan elsős iskolatáska, mely kiváló minőségű és változtatható háttámlával rendelkezik a gyermek 110-150 cm-es testmagassága között. Ezt a magasság változtatást könnyedén, bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját. A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 2 darab versenyautós matricát, melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben különböző matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Méret: 25×22×35 cm, 1100 g, 20 liter

A HorsePowBear ergobag prime iskolatáska jellemzői:

• állítható háttámla 1-1,5 m testmagasság között
  • 1-4. osztályos gyermeknek
  • derék- és mellkas csat
  • széles vállpánt
  • levegőző hátrész kialakítás
  • mágneszár
  • 1100 gramm
  • Űrtartalom: 20 liter
  • 100% újrahasznosított termék
  • kivehető belső elválasztó rekesz
  • lecserélhető 2 darab "versenyautó" design matrica

Cikkszám: EBA-SIN-002-9B6
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Ergobag
Termék címkék:
autós iskolatáska

HorsepowBear ergobag prime iskolatáska elsősöknek, alsósoknak - ÚJ modell

Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

Versenyautós,vagány ergonómikus iskolatáska - állítható háttámlával

Méret: 25×22×35 cm, 1100g, 20 L

Hasonló termékek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.