Töltött tolltartó

Magas minőségi Lyra ceruzával töltött tolltartó, mely illeszkedik az ergobag iskolatáska színvilágához.

Teakbeardo Ergobag tolltartó, töltött

Teakbeardo Ergobag tolltartó remek kiegészítője lehet a Teakbeardo táskáknak!

A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható:  8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

Bermuda Square ergobag tolltartó, töltött

Az ergobag Bermuda Square tolltartó harmonikusan illeszkedik a Bermuda Square ergobag táskacsaládhoz.
A tolltartó Lyra színes ceruzákkal, radírral, grafit ceruzával van feltöltve.

HorsePowBear ergobag töltött tolltartó

Az ergobag tolltartó HorsePowBear jól illik az ergobag HorsePowBear táskához. A fekete színű, kemény fedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ) , 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

LiBearo2 ergobag töltött tolltartó, kék

A LiBearo2 ergobag praktikus tolltartó első osztályos gyermekeknek, hiszen átlátható, könnyen kezelhető.

A tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka) , 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka ), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

GibBear ergobag normál tolltartó, töltött

Zöld színű, Lyra ceruzával töltött tolltartó, elsős fiúknak

Az ergobag tolltartó GibBear egy olyan alsós fiúknak ajánlott tolltartó, amely kiegészítője az ergobag GibBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

SleighBear ergobag tolltartó Jégvarázs normál, töltött

Különleges, csillogó szélű tolltartó, lila színben

A SleighBear ergobag tolltartó egy fontos kiegészítője a SleighBear táskacsaládnak. Könnyen átlátható, így kifejezetten ajánlott első osztályos gyermekeknek. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható:  8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

SuperReflektBear ergobag tolltartó szuperhős, töltött

Fekete - fehér villám mintás tolltartó, mely illeszkedik a SuperReflektBear táskacsaládhoz.Könnyű átláthatósága miatt kifejezetten ajánlott első osztályos gyermekeknek. A tolltartó töltött állapotban vásárolható meg, melynek tartalma: 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

MonstBear ergobag tolltartó töltött

Lyra ceruzával feltöltött tolltartó, kiegészítője a MonstBear táska családnak

BearRex ergobag Tolltartó töltött, zöld

Zöld színű, Lyra ceruzával töltött tolltartó, elsős fiúknak

Az ergobag tolltartó BearRex egy olyan alsós fiúknak ajánlott tolltartó, amely kiegészítője a ergobag BearRex táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

ShoobiDooBear ergobag Tolltartó töltött

Az ergobag tolltartó ShoobiDooBear egy olyan töltött tolltartó, mely elsősorban az alsós korosztálynak ajánlott. A termék kiegészítője a ergobag ShoobiDooBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

HorseshoeBear ergobag Tolltartó töltött, szivecskés

Az ergobag tolltartó HorseShoeBear egy csupa kicsi szívekkel díszített, alsós lányoknak ajánlott tolltartó, amely kiegészítője a ergobag HorseShoeBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 8 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 8 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

SupBearhero ergobag töltött Tolltartó

A SupBearhero ergobag töltött tolltartó a hasonló nevű iskolatáska kiegészítő része. A tolltartó töltött , amely tartalmazza a következőket: