Űrhajós, alsós, ergonomikus iskolatáska - állítható háttámlával

Az ergonomikus iskolatáska OutBearspace a gyermek 110-150 cm közötti magasságát figyelembe véve, változtatható háttámlájú, kék színű táska. Ezt a magasság változtatást könnyedén, bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját. A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 2 darab, bolygók témakörben, matricát, melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben különböző matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Mérete: 25×22×35 cm, 1100 g, 20 liter

Cikkszám: EBA-SIN-002-301
Nem értékelt
Gyártó: Ergobag

OutBearspace ergobag prime iskolatáska elsősöknek, alsósoknak, űrhajós

Kívánságlistára teszem

Smart Features

Leírás és Paraméterek

Könnyen kezelhető mágneszár

Állítható háttámla 110-150 cm között

Állítható háttámla

Belső rekeszek

Hozzácsatolható tornazsák

2 darab cserélhető matrica

Levegőző hátrész

Youtube videók

Hasonló termékek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.