Ergonómikus iskolatáska akció

Ergonómikus iskolatáska akcióban utolsó darabos szettek, akciós iskolatáskák között válogathatsz!

CinBearella ergobag Tolltartó Wrap

Az ergobag Tolltartó Wrap - CinBearella egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

ergobag Tolltartó Wrap - NightCrawlBear

Az ergobag Tolltartó Wrap - NightCrawlBear egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

HimmelreitBear ergobag Tolltartó Wrap

Az ergobag Tolltartó Wrap - HimmelreitBear egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

Super NinBearergobag sportzsák cubo

Az ergobag sportzsák cubo Super NinBear ideális tornaórai felszerelés vagy egyéb sportruha tárolására

A táska egy nagyobb és egy kisebb, cipzározható résszel rendelkezik. A táska esőálló anyagból készült és a külső része biztonsági / fényvisszaverő csíkkal van ellátva. A sportzsák egy csattal rögzíthető az iskolatáskára is ! Ajánlott az ergobag iskolatáska Cubo Super NinBear táskához. A sportzsák egy madaras matricát tartalmaz.

7.990 Ft 4.990 Ft

HorseLovBear ergobag tolltartó töltött, pöttyös, lányoknak

Az ergobag tolltartó HorseLovBear fontos kiegészítője a HorseLovBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 6 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ) , 10 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

9.990 Ft 5.990 Ft

ZauBearWatte ergobag töltött Tolltartó, pink

Az ergobag tolltartó  ZauBearWatte egy lányoknak ajánlott tolltartó. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 6 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 10 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

9.990 Ft 5.990 Ft

Ergobag mini ovis hátizsák - Schniekalabim

Az ergobag mini ovis hátizsák Schniekalabim ideális választás ovis lányoknak. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, "varázserdőt" ábrázoló matricát tartalmaz.

méret :  30 x 20 x 17 cm, 500 g, 10 L
tisztítás : kézmeleg vízzel, szivaccsal

14.490 Ft 9.990 Ft

Ergobag mini ovis hátizsák Schniekohopster

Az Ergobag mini ovis hátizsák Schniekohopster 100% újrahasznosított PET palackból készült. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, munkagépet ábrázoló matricát tartalmaz.

méret :  30 x 20 x 17 cm, 500 g, 10 L
tisztítás : kézmeleg vízzel, szivaccsal

Beach Leach Satch Sleek felsős iskolatáska

Vidám, kockás színvilág - ergonomikus háttámlával ellátott felsős hátizsák

A Satch Sleek Beach Leach olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a mindennapi, nem túl sok könyv-füzet "cipelésére". A táska nemcsak a füzet, könyv tárolására , hanem tablet illetve mobil tárolására is alkalmas résszel is rendelkezik. Ergonómiai kialakítása révén tökéletesen illeszkedik a hátrész a növésben levő gyermek hátához.

31.990 Ft 14.990 Ft

HurlyPearly Satch Sleek felsős iskolatáska

Játékos, színes körök - vidám design - állítható háttámlájú, ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek HurlyPearly olyan hátizsák lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkascsat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

31.990 Ft 14.990 Ft

Berry Carry Satch Sleek felsős iskolatáska

Lila-szürke színvilágú, felsős hátizsák -ergonomikus háttámlával

Satch iskolatáska, normál - Berry Carry olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derékcsat alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátogató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.

31.990 Ft 21.990 Ft

Ivy Blossom Satch Sleek felsős iskolatáska

Csupa virágos színvilág - felsős ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek Ivy Blossom hátizsák olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátogató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.

31.990 Ft 21.990 Ft