Iskolatáska felsős fiúknak

Satch ergonomikus iskolatáska felsős fiúknak:

Satch pack és satch sleek formában!

Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska

Előrendelhető
A Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska cserélhető Swap pántokkal rendelkező, ergonomikus iskolatáska.

Satch Pack Urban Journey felsős iskolatáska

A Satch Pack Urban Journey vagány felsős iskolatáska.

Flash Hopper satch sleek felsős iskolatáska

Egy visszafogottan vidám iskolatáska lányoknak , fiúknak, állítható háttámlával

31.990 Ft 24.990 Ft

Satch Pack Blackjack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Blackjack Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Ninja Matrix Satch Pack felsős iskolatáska

A Ninja Matrix Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Toxic Yellow Satch Pack felsős iskolatáska

Egyszerű, de mégis vagány színkombináció a Satch Pack Toxic Yellow, melyet gyermeked - az állítható háttámlája miatt, akár 4 évig is hordhat.