A Satch Pack Green Steel  iskolatáska felsősöknek, illetve középiskolásoknak készült Ergobag termék.

Ez az iskolatáska alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobiltelefon elhelyezésére is.  A táskán fülhallgató kimenet is van, így nem szükséges a gyermeknek  kézben hordoznia  a zenelejátszót, telefont.

A Satch iskolatáskának állítható háttámlája van, ezért megfelel a gyermekeknek 140 cm-től 180 cm magasságig, ezért több éven át tudják az előnyös funkcióknak megfelelően használni a tanulók.

Az ergonomikusan kialakított hátitáskák a súlyt a vállakról a medencére helyezik át, bár az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához, de még sem terheli a vállakat és a gerincet.

A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt  stabilan rögzíthetővé teszi az iskolatáskát a háton. Mind elől, mind hátul van fényvisszaverő réteg a hátizsákon.

Méretek: 30 x 22 x 45 cm, 1200 g, 30 l.

Anyaga: 25 db 0,5 literes PET palack újrafelhasználásával készült

Cikkszám: SAT-SIN-001-212
Elérhetőség: Előrendelhető
Nem értékelt
Gyártó: Satch

Green Steel Satch Pack iskolatáska, hátizsák

Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

életkor 12-18 év
forma ergonomikus hátizsák
márka satch

Paraméterek

életkor 12-18 év
forma ergonomikus hátizsák
márka satch

Hasonló termékek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.