Iskolatáskák elsősöknek minták szerint

Szeretnél minőségi ergonomikus iskolatáskát venni elsős gyermekednek?
Itt csupa olyan ergobag ergonomikus iskolatáskát vagy ergonomikus iskolatáska szettet találsz, mely elsős gyermekednek ajánlunk. Lányoknak a lovas iskolatáskát, tündéres iskolatáskát, míg fiúknak az autós vagy dinós iskolatáskát ajánljuk.
Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban keresd ügyfélszolgálatunkat, hétköznap 10-16 óra között.
Bemutatótermünkben, szállítás költség nélkül is, átvehetőek a termékek.
Ha szeretnéd otthonra megrendelni, akkor 30 000Ft felett ingyenes szállítást biztosítunk.

WinterwonBearland ergobag prime 3-részes iskolatáska szett

Egy igazán vagány, fekete színű 3 részes iskolatáska szett, levehető lovas matricával!

A szett tartalma: iskolatáska, tolltartó, tornazsák

HarvestBear ergobag prime 3-részes iskolatáska szett

Egy igazán vagány, fekete színű 3 részes iskolatáska szett, levehető munkagépes matricával!

A szett tartalma: iskolatáska, tolltartó, tornazsák

CinBearella prime 3-részes iskolatáska szett

Az egyik legkedveltebb iskolatáska most 3-részes változatban!
64.990 Ft 59.990 Ft

CinBearella ergobag cubo iskolatáska elsősöknek tolltartóval

A CinBearella ergobag cubo merevfalú ergonomikus iskolatáska, mely állítható háttámlával rendelkezik.

49.990 Ft 44.990 Ft