Dinos iskolatáska szett

Ergobag dinós matricákkal rendelkező ergonómiai iskolatáska, szettek vagy egyéb kiegészítők megrendelhetőek itt.

Ergobag BearRex Prime Set, dinós

Az Ergobag BearRex Prime Set, dinós praktikus iskolatáska szett, melyet akár 4 évig is hordhat gyermeked.
59.990 Ft 56.990 Ft

Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós

A Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

Dinós ergobag füzetbox

Előrendelhető
Praktikus, DINÓS mintákkal díszített füzetbox fogóval, mely könnyíti a kiemelést a táskából

Dinós ergobag esővédő

Előrendelhető
Kék színű esővédő, mely illeszkedik az ergobag iskolatáskákra

ergobag ease large Jungle - Dinós

Iskolába vagy oviba, kirándulásra vagy sportolásra is magaddal viheted az ergobag ease Jungle hátizsákot!

BearRex ergobag Uzsonnás doboz, Dinós

Dinós uzsonnás doboz alsós fiúknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.