Hercegnős iskolatáska elsősöknak

Szeretnél hercegnős ergonomikus iskolatáskát venni elsős gyermekednek?
Itt csupa olyan tanszert találsz, melyet hercegnős minták díszítik.
Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban keresd ügyfélszolgálatunkat, hétköznap 10-16 óra között.
Bemutatótermünkben, szállítás költség nélkül is, átvehetőek a termékek.
Ha szeretnéd otthonra megrendelni, akkor 30 000Ft felett ingyenes szállítást biztosítunk.

Ergobag Kletties Hercegnő

Nem csak hercegnőt fehér ruhában, de lovagló hercegnőt, palotát, hintót és lovat is találsz legújabb, 5 darabos ergobag Kletties Hercegnő készletben!

PearldiveBear ergobag prime 3-részes szett, hableányos

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett, 3Ds hableányos matricával!

66.990 Ft 61.990 Ft

Hercegnős ergobag füzetbox

Praktikus, hercegnős mintákkal díszített füzetbox fogóval, mely könnyíti a kiemelést a táskából

CinBearella ergobag cubo iskolatáska elsősöknek tolltartóval

A CinBearella ergobag cubo merevfalú ergonomikus iskolatáska, mely állítható háttámlával rendelkezik.

49.990 Ft 44.990 Ft

Fairy ergobag uzsonnás doboz

Tündéres uzsonnás doboz alsós lányoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

Fairy ergobag Ivókulacs, Tündér

Praktikus 0,5 literes tündéres ivókulacs iskolába, sportolásra

4.490 Ft 3.990 Ft

ergobag ease large limited Flake - Hercegnős

Iskolába vagy oviba, kirándulásra vagy sportolásra is magaddal viheted az ergobag ease Flake hátizsákot!

Flake ergobag ease small limited Hercegnős ovis hátizsák

Az ergobag ease small Hercegnős hátizsák tökéletes választás az ovis lányoknak.

PearlDiveBear ergobag tornazsák cubo

Fluoreszkáló anyagból készült tornazsák, levehető matricával

Prinzessin ergobag matricák-Kletties, LED-es, hercegnős

Az ergobag LED Klettie Hercegnővel még különlegesebbé varázsolhatod az iskolatáskádat! Csak meg kell nyomni a matricán található gombot, és a hercegnő egy fénylő csillagot " küld" lovának.  Nemcsak dekoratív , de biztonságos is a hazaúton. A fény 15 perc múlva automatán elalszik!