Tündéres iskolatáska és tanszerek

Szeretnél tündéres ergonomikus iskolatáskát venni elsős gyermekednek?
Itt csupa olyan tanszert találsz, melyet tündéres minták díszítik.
Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban keresd ügyfélszolgálatunkat, hétköznap 10-16 óra között.
Bemutatótermünkben, szállítás költség nélkül is, átvehetőek a termékek.
Ha szeretnéd otthonra megrendelni, akkor 30 000Ft felett ingyenes szállítást biztosítunk.

Ergobag Kletties Hercegnő

Nem csak hercegnőt fehér ruhában, de lovagló hercegnőt, palotát, hintót és lovat is találsz legújabb, 5 darabos ergobag Kletties Hercegnő készletben!

Hercegnős ergobag füzetbox

Praktikus, hercegnős mintákkal díszített füzetbox fogóval, mely könnyíti a kiemelést a táskából

AdoraBearl ergobag prime 3-részes iskolatáska szett, tündéres

Előrendelhető

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett, tündéres matricával!

64.990 Ft 59.990 Ft

Fairy ergobag uzsonnás doboz

Tündéres uzsonnás doboz alsós lányoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

Fairy ergobag Ivókulacs, Tündér

Praktikus 0,5 literes tündéres ivókulacs iskolába, sportolásra

4.490 Ft 3.990 Ft

Led Klettie Fairytale, Tündér

A kis tündérek vigyázzanak rád és mutassák neked az utat. Ha megnyomod, világít és segít, hogy látható legyél.

15 perc múlva automatikusan lekapcsol.

Feenwelt ergobag matricák - Kletties tündéres

Az ergobag matrica készlet Feenwelt - Tündérvilág 5 darab matricát tartalmaz a mesevilág, tündérvilág témában. A matricák az ergobag táskára illeszthetőek.