Ergobag prime alsós iskolatáska

Gerincbarát iskolatáska, 2 matricával, állítható háttámlával( 100-150 cm),  ergonómikus háttámla kialakítással rendelkező alsós iskolatáska

ergobag PineBear, ecohero prime iskolatáska, erdei állatos matricával

A PineBear ergobag ecohero iskolatáska, megújuló anyagból készült igazi különlegesség, hiszen nemcsak ergonomikus kialakítású, hanem ökolábnyoma is a lehető legkisebb.

ergobag Bearytale, ecohero prime iskolatáska,tündéres matricával

A Bearytale ergobag ecohero iskolatáska, megújuló anyagból készült igazi különlegesség, hiszen nemcsak ergonomikus kialakítású, hanem ökolábnyoma is a lehető legkisebb.

ergobag TriBearatops 3-részes iskolatáska szett

A ergobag TriBearatops 3-részes iskolatáska szett vagány 3 részes iskolatáska szett, dinós matricával!
68.990 Ft 64.990 Ft

ergobag FireBear 3-részes iskolatáska szett

Vagány 3 részes iskolatáska szett, tűzoltóautós matricával!
68.990 Ft 64.990 Ft

Ergobag BearRex Prime Set, dinós

Az Ergobag BearRex Prime Set, dinós praktikus iskolatáska szett, melyet akár 4 évig is hordhat gyermeked.
59.990 Ft 56.990 Ft

SoccerFanBear ergobag prime iskolatáska

Igazán praktikus a SoccerFanBear ergobag prime iskolatáska, mivel gyermeked akár 4 évig is hordhatja állítható háttámlája miatt.

TaekBeardo ergobag prime iskolatáska

A TaekBeardo ergobag prime iskolatáska termék, ergonomikus hátkialakítással és állítható háttámlával rendelkezik.

AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres

Az AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres praktikus iskolatáska, melyet akár 4 évig is hordhat gyermeked.

Ergobag CoralBear prime elsős iskolatáska - medúzás

Előrendelhető
A Ergobag CoralBear prime elsős iskolatáska - medúzás táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós

A Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

Ergobag FireBear prime elsős iskolatáska - tűzoltós

A Ergobag FireBear prime elsős iskolatáska - tűzoltós termék, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.

Ergobag SpringBear prime elsős iskolatáska virágos

A Ergobag SpringBear prime elsős iskolatáska virágos táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.