ergonomikus iskolatáska és hátizsák állítható háttámlával

Egyszerre kombinálja az ergonomikus designt minden olyan szükséges követelménnyel, amire egy alsós iskolásgyereknek szüksége lehet. Az ergobag  iskolatáska biztosítja a tökéletes illeszkedést , követve a gyermek növekedésének magasságát. Az iskolatáska állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 110-150 cm testmagassága között.
A Your-Size-System, a háttámla beállítása mellett, a pántok méretre állítását is lehetővé teszi. Így illeszkedik a táska a háthoz.
Alsós állítható iskolatáskák ITT>>
Felsős állítható hátizsákok ITT>>

AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres

Az AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres praktikus iskolatáska, melyet akár 4 évig is hordhat gyermeked.

PearldiveBear ergobag prime 3-részes szett, hableányos

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett, 3Ds hableányos matricával!

66.990 Ft 61.990 Ft

CinBearella ergobag cubo iskolatáska elsősöknek tolltartóval

A CinBearella ergobag cubo merevfalú ergonomikus iskolatáska, mely állítható háttámlával rendelkezik.

49.990 Ft 44.990 Ft

RambazamBear ergobag prime iskolatáska

Vagány iskolatáska, 3Ds mozgó matricával, állítható háttámlával, elsős és alsós fiúknak.