satch iskolaszerek

Satch termékek nagy választéka itt!

Felsős hátizsákok márkák szerint, mely kiválóan illeszkedik a gyermek gerincéhez, állítható háttámlája miatt, derék- és mellkas csattal is rendelkezik. 100% újrahasznosított termék PET palackból!

Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska

Kiváló ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska

Előrendelhető
A Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska cserélhető Swap pántokkal rendelkező, ergonomikus iskolatáska.

Satch Pack Urban Journey felsős iskolatáska

A Satch Pack Urban Journey vagány felsős iskolatáska.

Satch Pack Blackjack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Blackjack Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Ninja Matrix Satch Pack felsős iskolatáska

A Ninja Matrix Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között