Satch Pack hátizsák tiniknek!

A Satch Pack iskolatáska olyan felsős iskolatáska, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140-180 cm testmagassága között.

Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska

Kiváló ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska

Előrendelhető
A Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska cserélhető Swap pántokkal rendelkező, ergonomikus iskolatáska.

Satch Pack Urban Journey felsős iskolatáska

A Satch Pack Urban Journey vagány felsős iskolatáska.

Lazy Daisy Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

Előrendelhető

A Lazy Daisy Satch Pack egy olyan SLÁGER felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Satch Pack Blackjack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Blackjack Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Ninja Matrix Satch Pack felsős iskolatáska

A Ninja Matrix Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Mystic Nights Satch Pack felsős hátizsák, 10-16 éveseknek

Fekete alapon lila-pink virágok, igazán csajos ergonomikus iskolatáska

Toxic Yellow Satch Pack felsős iskolatáska

Egyszerű, de mégis vagány színkombináció a Satch Pack Toxic Yellow, melyet gyermeked - az állítható háttámlája miatt, akár 4 évig is hordhat.

Mint Phantom Satch pack sport hátizsák, felsős iskolatáska

Menta-szürke színű, vagány Uniszex, felsős hátizsák - állítható háttámlával