Felsős iskolatáska típusok - Satch

Satch felsős iskolatáska , 4.-10. oszttályosoknak. Maximális ergonómia, gerincvédelem.

Ninja Matrix Satch Match felsős iskolatáska, sport hátizsák

A Satch match iskolatáska - hátizsák - Ninja Matrix olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is.

Ráadásul a táska 5 l-es plusz rekesszel is rendelkezik, mely alkalmas a labdák, bukósisakok tárolására. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm közötti magasságához, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derékcsat alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete: 30 l + 5 l

Deep Dimension Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Deep Dimension Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Lazy Daisy Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Lazy Daisy Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

A táska űrtartalma 30 liter, így kielégíti egy felső osztályos vagy középiskolás igényeit akár iskolaszer, akár sportszer pakolásánál. A táska kialakításánál a túrahátizsák kialakítást vették figyelembe, így derék- és mellkas csat is gondoskodik arról, hogy a teher viselése lekerüljön a gyermek gerincoszlopáról. A derék csat rész könnyen el is távolítható.

Ninja Matrix Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Ninja Matrix Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Be Brave Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Be Brave Satch Pack egy olyan MEGÚJULÓ ANYAGBÓL KÉSZÜLT  felsős hátizsák, melyhez cserélhető zöld keresztpánt is tartozik