Satch Pack iskolatáska, hátizsák jellemzői

Deep Dimension Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Deep Dimension Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

A táska űrtartalma 30 liter, így kielégíti egy felső osztályos vagy középiskolás igényeit akár iskolaszer, akár sportszer pakolásánál. A táska kialakításánál a túrahátizsák kialakítást vették figyelembe, így derék- és mellkas csat is gondoskodik arról, hogy a teher viselése lekerüljön a gyermek gerincoszlopáról. A derék csat rész könnyen el is távolítható.

Next Level Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Next Level Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Lazy Daisy Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Lazy Daisy Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Ninja Matrix Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

Előrendelhető

A Ninja Matrix Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Be Brave Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Be Brave Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, melyhez cserélhető zöld keresztpánt is tartozik

• gyönyörű mélyzöld szín

Be Bold Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Be Bold Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Pink Bermuda Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

Előrendelhető

Várható szállítás: február 10.

A Pink Bermuda Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Green Bermuda Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

Előrendelhető

Várható szállítás: február 10.

A Green Bermuda Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között