Ergobag ease

Az ergobag ease egy tökéletes kirándulós hátizsák az ovis, kisiskolás korosztálynak. Könnyű, 100% PET palackból készült, és mindegyik hátizsák tartalmaz egy Kletties-t, amit könnyen levehetünk és kicserélhetünk.

Striker ergobag ease large limited Focis ovis hátizsák

Iskolába vagy oviba, kirándulásra vagy sportolásra is magaddal viheted az ergobag ease Striker hátizsákot!

Dreamy ergobag ease large ovis hátizsák, Jegesmedvés

Előrendelhető
Iskolába vagy oviba, kirándulásra vagy sportolásra is magaddal viheted az ergobag ease Bluelight hátizsákot!

Dreamy ergobag ease small ovis hátizsák, Jegesmedvés

Előrendelhető
Vidámzöld színű, jegesmedvés matricával ellátott kishátizsák lányoknak és fiúknak

ergobag easy large - Fantasy - hátizsák 5-7 éveseknek

Igazi csajos hátizsák!

Szuper kirándulós hátizsák az 5-7 éves korosztálynak, ergobag minőségben, 1 darab levető unikornisos matricával. A táskán található mellkas csat gondoskodik arról, hogy a vállpánt ne essen le!

Méret: 22 x 15,5 x 35 cm,  10 liter

ergobag ease large Bluelight - Rendőrautós

ergobag ease large Dotty - Unikornis

Előrendelhető
Szuper kirándulós hátizsák ovis és kisiskolás lányoknak.

ergobag ease large limited Flake - Hercegnős

Iskolába vagy oviba, kirándulásra vagy sportolásra is magaddal viheted az ergobag ease Flake hátizsákot!

ergobag ease large Jungle - Dinós

Előrendelhető
Iskolába vagy oviba, kirándulásra vagy sportolásra is magaddal viheted az ergobag ease Jungle hátizsákot!

Confetti ergobag ease large Lovas ovis hátizsák

Előrendelhető

Szuper kirándulós hátizsák az 5-7 éves korosztálynak, ergobag minőségben, levető lovas matricával.

Galopp ergobag ease small limited Pónilovas ovis hátizsák

Az ergobag ease small Galopp-Pónilovas hátizsák tökéletes választás az ovis lányoknak.

Futball ergobag ease small limited Focis ovis hátizsák

Az ergobag ease small Focis hátizsák tökéletes választás az ovis fiúknak.

Confetti ergobag ease small Lovas ovis hátizsák

Az ergobag ease small Confetti hátizsák tökéletes választás az ovis lányoknak.