Ergobag mini óvodás hátizsák

Az ergobag minitáska óvodásoknak a legjobb ergonomikus táska, melyet kiránduláshoz, sportoláshoz vagy napi oviba járáshoz is tud a lurkó használni.

Ergobag mini ovis hátizsák Schniekohopster

Az Ergobag mini ovis hátizsák Schniekohopster 100% újrahasznosított PET palackból készült. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, munkagépet ábrázoló matricát tartalmaz.

14.490 Ft 9.990 Ft

Ergobag mini ovis hátizsák - Schniekalabim

Az ergobag mini ovis hátizsák Schniekalabim ideális választás ovis lányoknak. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, "varázserdőt" ábrázoló matricát tartalmaz.

14.490 Ft 9.990 Ft

ergobag mini ovis hátizsák - Schniekahula

Az ergobag mini ovis hátizsák - Schniekahula gyönyörű színvilágát a Waiana mese és a tenger színe ihlette. Ergonomikus kialakítása révén remekül illeszkedik az ovis gyermek hátához. Két csattal ( mellkas és derék) lehet a táskát rögzíteni, így a vállpánt a helyén tud maradni. Két nyitott oldalzsebében elfér az ivókulacs. A táskához 2 matrica tartozik.

AdoraBearl ergobag mini hátizsák, 3-8 éveseknek

Ovis és kisiskolás kislányoknak remek választás kiránduláshoz, sportoláshoz!

A táskához 2 darab matrica tartozik, mely levehető és kicserélhető!

BearRex ergobag mini hátizsák, 4-8 éveseknek

Ovis és kisiskolás fiúknak remek választás kiránduláshoz, sportoláshoz!

A táskához 2 darab matrica tartozik, mely levehető és kicserélhető!