Ergobag mini lányoknak

Az ergobag mini hátitáskák tökéletesen illeszkednek egy óvodáskorú gyermek hátához !

Ergobag mini ovis hátizsák - Schniekalabim

Előrendelhető

Az ergobag mini ovis hátizsák Schniekalabim ideális választás ovis lányoknak. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, "varázserdőt" ábrázoló matricát tartalmaz.

14.490 Ft 9.990 Ft

Flamingó Affenzahn Minihátizsák Neon

Előrendelhető

Affenzahn minihátizsák Neon Flamingó bölcsis hátizsák pici lányoknak. Nem csak neon rózsaszín színe teszi különlegessé, hanem két kis - zsinórból készült - lába is vidáman mozog, ha a gyermek hátán van a táska.  Levegőző hátrész, 100% PET palack újrahasznosított termék.

Űrtartalom: kb 4 L ( 230 g)

Ergobag mini ovis hátizsák Schniekakara

Az ovis hátizsák Ergobag Schniekara olyan ergonomikus táska, mely az ovisoknak ajánlott. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, balerinát ábrázoló matricát tartalmaz.

ergobag mini ovis hátizsák - Schniekahula

Az ergobag mini ovis hátizsák - Schniekahula gyönyörű színvilágát a Waiana mese és a tenger színe ihlette. Ergonomikus kialakítása révén remekül illeszkedik az ovis gyermek hátához. Két csattal ( mellkas és derék) lehet a táskát rögzíteni, így a vállpánt a helyén tud maradni. Két nyitott oldalzsebében elfér az ivókulacs. A táskához 2 matrica tartozik.

AdoraBearl ergobag mini hátizsák, 3-8 éveseknek

Ovis és kisiskolás kislányoknak remek választás kiránduláshoz, sportoláshoz!

A táskához 2 darab matrica tartozik, mely levehető és kicserélhető!