Limitált kiadású ergonomikus iskolatáska lányoknak

Ergobag alsós iskolatáska, egyedi designnal, állítható háttámlával.

PearlDiveBear ergobag tornazsák cubo

Fluoreszkáló anyagból készült tornazsák, levehető matricával

Az ergobag sportzsák PearlDiveBear ideális sportolásra, kisebb kirándulásra. A táska tartalmaz egy darab levehető matricát, melyet bármikor lecserélhet gyermekünk egy másikra.

7.990 Ft 4.990 Ft

PearldiveBear ergobag sportzsák

Az ergobag sportzsák -  PearldiveBear ideális tornaórai felszerelés vagy egyéb sportruha tárolására.

A táska egy nagyobb és egy kisebb, cipzározható résszel rendelkezik. A termék esőálló anyagból készült és a külső része biztonsági / fényvisszaverő csíkkal van ellátva. A tornazsák csatokkal rögzíthető az ergobag prime  PearldiveBear iskolatáskára is!

mérete : 33 x 1 x 45 cm, 11 liter

PearlDiveBear ergobag töltött Tolltartó

Előrendelhető

Az ergobag tolltartó  PearlDiveBear egy lányoknak ajánlott tolltartó. A termék kiegészítője a ergobag PearlDiveBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma :  6 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 10 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

PearldiveBear ergobag prime 3-részes szett, elsősöknek és alsósoknak

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett, 3Ds hableányos matricával!

A szett tartalma: iskolatáska, tolltartó,füzetbox.
A szett jellemzői:
✅ ideális 1.-4. alsós iskolás gyermeknek
✅ állítható háttámlája miatt ideális 1-1,5 m testmagasság között
✅ mágneszár
✅ űrtartalma 20l, súlya 1100 g
✅ tépőzáras belső válaszfallal rendelkezik
✅ 2 db levehető matricát tartalmaz, melyből az egyik 3Ds
✅ 3 év garancia (iskolatáska)
✅ keményfedeles tolltartó, melynek tartalma: 8 db vastag színes ceruza(Lyra márka), 8 db vékony színes ceruza(Lyra márka), 1 db grafit ceruza (Lyra márka), 1db radír, 1 db vonalzó, 1 db hegyező, 1 db órarend,
a tolltartó mérete: 21 x 14 x 4 cm(tolltartó)

59.990 Ft 49.990 Ft