Ergobag uzsonnás doboz

Fairy ergobag uzsonnás doboz

Tündéres uzsonnás doboz alsós lányoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

IceCream ergobag uzsonnás doboz, fagyis

Fagyi mintás uzsonnás doboz alsósoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

Corner Kick ergobag uzsonnásdoboz, Foci

Előrendelhető

Focis uzsonnás doboz alsósoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

Bluelight ergobag Uzsonnás doboz, Rendőrautós

A klasszikus kék színű, rendőrautóval díszített ergobag uzsonnás doboz Bluelight kényelmesen belefér az ergobag iskolatáska és hátizsák első rekeszébe. Elválasztó rekeszeknek köszönhetően nem csak szendvicset, de gyümölcsöket is tehetünk egymás mellé.

NightCrawlBear ergobag Uzsonnás doboz, Csillagos

A rózsaszín ergobag Uzsonnás doboz NightCrawlBear rendelkezik egy elválasztó résszel, így a szendvics mellett gyümölcsöt vagy zöldség darabkákat is mellé tehetünk .

LiBearo2: ergobag Uzsonnás doboz, Focis

Az ergobag uzsonnás doboz LiBearo, Focis az elsős vagy alsós fiúknak ajánljuk. Méretével tökéletesen illeszkedik a az ergobag táskákhoz. Az uszonnás doboz belsejében választó rekesz gondoskodik a többféle étel higénikus elválasztásáról.

BearRex ergobag Uzsonnás doboz, Dinós

Dinós uzsonnás doboz alsós fiúknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

ShoobiDooBear ergobag Uzsonnás doboz, Unikornis

Az ergobag uzsonnásdoboz ShoobiDooBear Unikornis igazán tökéletes választás egy elsős vagy alsós iskolásnak. Mivel a doboz elválasztó résszel rendelkezik, így higénikusan csomagolhatunk gyermekünknek a szendvics mellé gyümölcsöt is.

HorseShoeBear ergobag Uzsonnás doboz, Lovas

A rózsaszín ergobag Uzsonnás doboz HorseshowBear, olyan kiegészítő termék a HorshoeBear táskacsaládnak, melybe beletehetjük gyermekünk szendvicsét. Ráadásul rendelkezik egy elválasztó résszel, így a szendvics mellett gyümölcsöt vagy zöldség darabkákat is mellé tehetünk .