Satch Fly

Könnyű, vagány hátizsák fiataloknak, felnőtteknek!

Satch Fly Ripstop hátizsák Green, mentazöld

Egy igazi különlegesség a Satch táskák kedvelőinek!

Letisztult forma- és színvilág, vagány megjelenés.

Ebben a 18 literes táskában minden elfér, ami egy könnyebb iskolai napra kell, de kirándulásra és nyaraláskor is ideális. Felső tagozatos gyermekeknek, középiskolásoknak és mindig fiatal felnőtteknek is kiváló!

Könnyen tisztítható, vízlepergető.

Súlya: 400 g

Anyaga: 100 %-ban újrahasznosított PET palack, 9 db PET palack felhasználásával készült

Satch Fly hátizsák Pure Navy, kék

Egy különleges újdonság a Satch hátizsákok kedvelőinek!

Igényes, elegáns megjelenésű hátizsák, ami nem csak a gyerekek körében lehet népszerű.

18 literes űrtartalmával akár kirándulásra, túrázásra, nyaralásra is ideális, de egy kevesebb könyvet, füzetet igénylő iskolai napra is kiváló.

Súlya: 500 g

Anyaga: 100 %-ban újrahasznosított PET palack, összesen 17 darab palack újrahasznosításával készült

Satch Fly hátizsák Pure Rose, pasztell rózsaszín

Satch Fly hátizsák Pure Grey, szürke