Satch Sleek hátizsák felsősöknek!

Az ergonómikus hátizsák Satch Sleek ideális választás azoknak a felsősöknek, tiniknek, akik nem szeretnek sok mindent magukkal cipelni!

Botanic Blush Satch Sleek iskolatáska szett, felsősöknek

A Botanic Blush Satch iskolatáska szettben egy olyan ergonomikus iskolatáska, hátizsák van, mely 1,4-1,8 m testmagasság között állítható háttámlával rendelkezik.

A szett tartalmaz az iskolatáska mellett egy tolltartót, mely több pakoló rekeszt, 1 darab háromszög vonalzót is tartalmaz. A táska és a tolltartó 100% PET palack újra hasznosításából készült.
A Botanic Blush Satch iskolatáska jellemzője:
* 1,4-1,8 m testmagasság között változtatható háttámla
* széles, kivehető derék csat
* mozgatható mellkas csat
* 24 l űrtartalom
* fényvisszaverő csíkok
* levegőző hátrész
* memória párnás fogó
* 100% PET palack újrahasznosított anyag

Satch Sleek Botanic Blush

A Satch Sleek Botanic Blush különleges és egyedi színkombinációval a kamasz lányok egyik kedvence. Ergonomikus hátrész kialakítása miatt maximálisan óvja a gyermek gerincoszlopát, levéve a közvetlen súlyt. Széles vállpántja illetve mozdítható mellkas csatja miatt viselése kényelmes. Derékcsatja, mely kivehető, rögzíti a táskát a gyermek hátán.
Iskolába, sportoláshoz is javasolt!

Fresh Crush Satch Sleek felsős iskolatáska, sport hátizsák

Vagány zöld színvilág - állítható háttámlájú, ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek Fresh Crush olyan hátizsák fiúknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derék - csatt és mellkas - csatt használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Stoney Mony Satch Sleek felsős iskolatáska, hátizsák

Rózsaszín és kék kellemes színvilágú, ergonomikus felsős hátizsák kamasz lányoknak

A Satch iskolatáska Stoney Mony olyan hátizsák lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Infra Green Satch Sleek felsős iskolatáska

Vagány zöld színvilág - állítható háttámlájú, ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek Infra Green olyan hátizsák fiúknak, mely nemcsak iskolai hanem sportfelszerelés tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas - csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. A derék-csat rész akár könnyen eltávolítható. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese, mely 140 cm és 180 cm testmagasság között állítható, illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

HurlyPearly Satch Sleek felsős iskolatáska

Játékos, színes körök - vidám design - állítható háttámlájú, ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek HurlyPearly olyan hátizsák lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkascsat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Flash Hopper Satch Sleek felsős iskolatáska

Klasszikus színvilág, állítható háttámlájú,felsős hátizsák

A Satch iskolatáska Flash Hopper olyan iskolatáska fiúknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkascsat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Pure Purple Satch Sleek felsős iskolatáska

Visszafogott bordó színvilágú vagány, ergonomikus, felsős hátizsák

A Satch Sleek Pure Purple olyan iskolatáska lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas - csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Phantom Satch Sleek felsős iskolatáska

Szürke színű, vagány ergonomikus hátizsák - vékony, neonzöld csíkkal

A Satch Phantom Sleek hátizsák olyan felső osztályos tinik igényeinek kitalált iskolatáska, melyben megfelelően kialakított hely van a füzetek, könyvek mellett tablet és mobil tárolására is. Ergonómiai kialakítása révén tökéletesen illeszkedik a hátrész a növésben levő gyermek hátához.

Pink Crush Satch Sleek felsős iskolatáska

Rózsaszín háromszögek vidám találkozása - állítható háttámlás, ergonomikus hátizsák

A Satch SleekPink Crush hátizsák olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derék-csat alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátogató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.

Purple Leaves Satch Sleek felsős iskolatáska

Vidám pink levelek bordó alapszínen - ergonomikus, állítható háttámlájú hátizsák

A Satch Sleek Purple Leaves hátizsák olyan iskolatáska lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas - csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Ivy Blossom Satch Sleek felsős iskolatáska

Csupa virágos színvilág - felsős ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek Ivy Blossom hátizsák olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátogató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.