Satch tolltartó felsősöknek

A satch tolltartó ideális iskolai felszerelés a felsőosztályos vagy középiskolás gyermeknek.

Blackjack Satch tolltartó

Előrendelhető

A Satch  Black Jack tolltartót  pont egy tini igényeinek találták ki:

Deep Dimension Satch tolltartó

Előrendelhető

Várható szállítás: február 10.

A Satch Deep Dimension tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik arról, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Ninja Matrix Satch tolltartó

Előrendelhető

Várható szállítás: február 10.

A Satch Ninja Matrix tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

Be Brave Satch tolltartó, limitált

A Satch Be Brave tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

Légy bátor és rendeld meg!

Be Bold Satch tolltartó, limitált

A Satch Be Bold tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

Next Level Satch tolltartó, felsős iskolásoknak

A Satch Next Level tolltartót  pont egy tini igényeinek találták ki!

Néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik arról, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Lazy Daisy Satch tolltartó, felsős iskolásoknak

A Lazy Daisy Satch tolltartó vagány színvilágú tolltartó iskolásoknak

Jellemzői:

• 3 PET palack újrahasznosításával készült
  • mérete:22*6*10 cm
  • kihajtható részt tartalmaz háromszög vonalzóval, órarenddel
  • gumizott rész ceruzáknak, "bedobálós" rész körzőnek, egyéb tollaknak
  • cipzározott belső zseb

Toxic Yellow Satch Tolltartó

Előrendelhető

A Toxic Yellow Satch tolltartót egy tini igényeinek találták ki: néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Green Steel Satch Tolltartó

A Satch Green Steel tolltartót  pont egy tini igényeinek találták ki : néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Deep See Satch Tolltartó

A Satch tolltartó Deep Seet pont egy tini igényeinek találták ki : néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Fire Phantom Satch tolltartó

A Satch tolltartó Fire Phantomot pont egy tini igényeinek találták ki : néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.  méret : 22 x 10 x 6 cm

Bloomy Breeze Satch Tolltartó

Előrendelhető

A Bloomy Breeze Satch tolltartót egy tini igényeinek találták ki: néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.