Melyik iskolatáska formát válasszam? A klasszikust vagy a hátizsák formát?

Az ergobag kétféle iskolatáska formával rendelkezik: ergobag cubo, mely egy klasszikus merevfalú változat vagy az ergobag prime, mely hátizsák forma.  Íme az összehasonlítás, melyik iskolatáska típus mit tud!

1,  Zárak
Mindkét típusnak mágneszára van! Míg a cubo táskának kerek forma, addig a prime-nak ellentétes irányba eltolható zárja van.

2, Háttámla
Mindkét táskának ÁLLÍTHATÓ a háttámlája 1-1,5m testmagasságra. Levegőző hátrésze kényelmes viseletet biztosít, míg mindkét táska formán meglévő derék csat leveszi a teher kb 80%-át a geincoszlopról és átteszi a stabilabb csípőre. A mellkas csat, mely szintén mindkét formán megtalálható, meggátolja a vállpántok leesését.

3, Matricák
A cubo formához 4 darab matrica, a prime táskához 2 darab matrica tartozik.

4, Űrtartalom
A cubo táska 19 lieteres, míg a prime táska 20 literes.

5, Egyedi tulajdonságok
A cubo iskolatáska kiegészíthető oldalzsebekkel, így kulacsot akár ezekbe a zsebekbe is tehetünk.
A prime iskolatáskához hozzácsatolható tornazsákok kaphatóak, a cubohoz - Magyarországon - nem lehet kapni hozzácsatolható tornazsákot, csak egyedi kérésre.
További részletek ITT >>