Elegáns halvány szín, letisztult forma és design, bőr kiegészítők: ÚJ Satch Pack Nordic Rose Limitált kiadás

A Satch Pack Nordic Rose olyan elegáns hátizsák lányoknak, mely megtestesíti a skandináv divatot a fiatalok körében a letisztult színekkel és formákkal. Elegáns bőr kiegészítője a pántoknál harmonizál a hátizsák stílusával. A Satch Pack táskák felsősöknek illetve 140 cm magasabb gyermekeknek ideális választás iskolába, sportolásra, kirándulásra. Ergonomikus hátrésszel rendelkezik, hiszen a háttámla a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között állítható. A hátizsák levehető derékpánttal és mozgatható mellkaspánttal rendelkezik. Mint minden Satch táska, ez a modell is 100% újrahasznosított PET palackból készült.
A táska űrtartalma 30 l, súlya 1100 g.

Cikkszám: SAT-SIN-001-563
Elérhetőség: Előrendelhető