Tengerkék, Uniszex hátizsák - ergonomikus, állítható hátrésszel

Satch pack iskolatáska - hátizsák - Ocean Dive olyan hátizsák felsős illetve középiskolás fiúknak vagy lányoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm közötti magasságához, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete : 30*22*45 cm ,30 l
súly : 1200 g

Cikkszám: SAT-SIN-001-9U4
Nem értékelt
Gyártó: Satch

Ocean Dive Satch pack felsős iskolatáska

Kívánságlistára teszem

Hasonló termékek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.