Alsós iskolatáska

Az ergobag német gyártmányú, alsós iskolatáska ergonomikus háttámlája 110-150 cm testmagasság között tökéletesen a gyermek hátához állítható.

Alsós iskolatáska, ami:

Egészséges, gerinckímélő iskolatáska, jól láthatóság, változtatható dizájn és még újrahasznosított is! A tudatos szülők kedvenc iskolatáskája.

CinBearella ergobag cubo iskolatáska elsősöknek, alsósoknak

A CinBearella ergobag cubo merevfalú ergonomikus iskolatáska, melyet - állítható háttámlája miatt - akár 4 évig is hordhat gyermeked.

Bearmuda Square ergobag cubo, némos iskolatáska, elsős és alsós iskolatáska

Ennek a táskának a különlegességét a sötétben fluoreszkáló csíkok, illetve a bohóchalas matricák adják

HorseshoeBear ergobag cubo merevfalú iskolatáska szett

Pónilovas merevfalú ergonomikus iskolatáska szett - pink szívekkel díszítv