kifutó iskolatáska darabok, kedvezményes áron

Utolsó iskolatáskák, most KEDVEZMÉNYES ÁRON!

Termék szűrés

Ár
életkor
márka
neme

ergobag Tolltartó Wrap - NightCrawlBear

Az ergobag Tolltartó Wrap - NightCrawlBear egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

méret : 10 x 4 x 20 cm

4.990 Ft 3.990 Ft

HimmelreitBear ergobag Tolltartó Wrap

Az ergobag Tolltartó Wrap - HimmelreitBear egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

méret : 10 x 4 x 20 cm

4.990 Ft 3.990 Ft

PearlDiveBear ergobag tornazsák cubo

Fluoreszkáló anyagból készült tornazsák, levehető matricával

Az ergobag sportzsák PearlDiveBear ideális sportolásra, kisebb kirándulásra. A táska tartalmaz egy darab levehető matricát, melyet bármikor lecserélhet gyermekünk egy másikra.

7.990 Ft 4.990 Ft

HorseLovBear ergobag tolltartó töltött, pöttyös, lányoknak

Az ergobag tolltartó HorseLovBear fontos kiegészítője a HorseLovBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 6 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ) , 10 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

9.990 Ft 5.990 Ft

ZauBearWatte ergobag töltött Tolltartó, pink

Az ergobag ZauBearwatte tolltartó rózsaszín, batikolt mintás, alsós lányoknak ajánlott tolltartó. Lyra veruzával és több kiegészítővel töltött.
A tolltartó Lyra színes ceruzákkal, radírral, grafit ceruzával van feltöltve.

9.990 Ft 5.990 Ft

LumBearjack ergobag sporttáska, alsósoknak, kockás

Az ergobag sporttáska LumBearjack praktikus kiegészítő felszerelés a gyermek délutáni sport programjához.

12.790 Ft 7.990 Ft

StrawBeary ergobag prémium iskolatáska elsősöknek

Cicamatricás elsős, alsós iskolatáska -  ergonomikus hátrésszel

24.990 Ft 14.990 Ft

Pure Purple Satch Sleek felsős iskolatáska

Visszafogott bordó színvilágú vagány, ergonomikus, állítható háttámlás felsős hátizsák

Beach Leach Satch Sleek felsős iskolatáska

Vidám, kockás színvilág - ergonomikus, állítható háttámlával ellátott felsős hátizsák

Berry Carry Satch Sleek felsős iskolatáska

Lila-szürke színvilágú, felsős hátizsák, ergonomikus, állítható háttámlával

HurlyPearly Satch Sleek felsős iskolatáska

Előrendelhető

Játékos, színes körök - vidám design - állítható háttámlájú, ergonomikus hátizsák

Petrol Triangle, Satch Sleek felsős iskolatáska

A Satch Sleek Petrol Triangle iskolatáska ideális felsős vagy középiskolás tiniknek.